O nás

Spoločnosť ALPA, a.s., z krásneho českého kraja Vysočina, je našim obchodným partnerom už 7 rokov. Počas tohto obdobia sme vzájomne preverili naše ľudské a profesionálne nastavenia no a… obstáli sme. Spoznali sme filozofiu podnikania tejto rodinnej firmy, obľúbili si ich svieže produkty a z ALPY sa tak stal náš „lovebrand“. Preto sme sa rozhodli, že pre túto legendu s ikonickou mentolovou vôňou založíme osobitnú platformu - e-shop MENTOLOVÁ LEGENDA.
Nájdete u nás tradičné masážne prípravky ALPA, ale aj nové produktové línie s vylepšeným zložením a modernými obalmi.

Klasická francovka sa nachádza takmer v každej slovenskej domácnosti už celé desaťročia. Veď predsa každý z nás pozná nejaký overený trik s Alpou, aby si uľavil od bolesti alebo ťažoby. Triky a tipy našich starých rodičov, ktoré sa dedia – "Alpa na všetko".

Vedeli ste, že pod touto tradičnou značkou môžete spoznať množstvo masážnych produktov, obohatených o výťažky liečivých bylín? Nejde len o klasickú francovku, tradičná receptúra sa využíva pri formulovaní masážnych gélov, krémov a emulzií pre športovcov – rekreačných, aj tých profesionálnych.

Pamätáte si na modrý detský olejček AVIRIL? Jeho vôňa nás okamžite prevedie do detstva. Voľakedy práve takto voňali všetky bábätká. Aviril je detská kozmetika s výťažkom z upokojujúcej bylinky harmančeka - azulénu. Práve azulén spôsobuje modrastú farbu tohto tekutého pohladenia pre bábätká. Má upokojujúce, hojivé, ochranné a hydratačné účinky.

Vitajte v našej obchodíku, nech sa vám dobre nakupuje.
Ak máte k jednotlivým produktom otázky, prosím, zavolajte nám alebo napíšte. Radi vám poskytneme všetky informácie.

Za tím MENTOLOVÁ LEGENDA,
Zuzka Badinková

Nahoru