Ochrana osobných údajov

Spracovanie a ochrana osobných údajov zákazníka:

1. Prevádzkovateľ internetového obchodu www.mentolovalegenda.sk, spoločnosť MediaMate, s.r.o., spracúva a uchováva osobné údaje svojich zákazníkov v zmysle definície zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

2. Spoločnosť MediaMate, s.r.o. spracúvá osobé údaje fyzickej osoby – kupujúceho za účelom uzatvorenia kúpnej zmluvy a plnenia svojich záväzkov, ktoré jej z tejto zmluvy vyplývajú.

3. Prevádzkovateľ od kupujúceho získava nasledovné údaje: krstné meno, priezvisko, fakturačná adresa, adresa pre doručenie, telefónne číslo, emailová adresa.

4. Prevádzkovateľ je povinný zabezpečiť osobné údaje pred ich sprístupnením neoprávneným osobám, ktoré ma spracované v bezpečnostnej smernici.

5. Prevádzkovateľ ubezpečuje svojich zákazníkov, že ich osobné údaje nebudú použité na iné účely, najmä nebudú sprístupnené tretím osobám (okrem osôb vykonávajúcich doručovanie zásielok a štátnych orgánov v prípade kontroly ).

6. Na písomnú žiadosť zákazníka budú osobné údaje z databázy prevádzkovateľa vymazané a MediaMate, s.r.o. ich nebude ďalej spracovávať.

V prípade, že máte záujem o odstránenie osobných údajov, kontaktujte nás s touto žiadosťou na emailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Nahoru