Bylinné masážne gély ALPA pre vaše unavené nohy a telo

Žijeme rýchlu a náročnú dobu. Nezabúdajte sa starať aj o seba, svoje pohodlie a pravidelne oddychovať. Naše telo znesie veľa, no po čase začne bolieť a prvou pomocou, ktorú mu treba poskytnúť je vytúžený oddych a relax. 

Uvoľňujúca masáž s Alpou

Doprajte svojmu telu uvoľnenie. Skúste si aspoň raz do týždňa nájsť čas pre seba. Stačí málo – teplá vaňa alebo sprcha. Po nej by mala nasledovať relaxačná masáž, ideálne od partnera. Nohy jemne masírujte zospodu nahor, smerom k srdcu. Každej partii venujte dostatočný čas a nikam sa neponáhľajte. Po takejto masáži vyložte nohy do vyvýšenej polohy a ešte pár minút, a pokojne aj dlhšie, relaxujte.

Vsaďte na liečivú silu byliniek

Pri výbere správneho masážneho prípravku dbajte na kvalitný obsah. Dobrý masážny gél obsahuje výťažky z kvalitných bylniek.  Tradičná značka ALPA má vo svojom sortimente bylinné masážne gély a krémy s výťažkom gaštanu, kostihoja alebo arniky. Základ tvorí bylinná receptúra klasickej  francovky, ktorá je doplnená o extrakty bylín, z ktorých každá plní svoj účel. 

IMG 0898

Ktorý masážny gél pomáha unaveným nohám?

Vyskúšajte ALPA masážny gél s výťažkami z gaštana , ktorý robí vynikajúcu službu unaveným nohám. Gaštan a rozmarínová silica nielen upokojujú a osviežujú, ale zároveň priaznivo pôsobia na cievny systém. Preto je vhodný aj pre ľudí, ktoré majú sklon ku kŕčovým žilám. Produktová "dvojička" ku gélu je šikovný masážny krém s gaštanom v objeme 40g. Je tak vhodný do kabelky, tašky a mať ho tak kedykoľvek pri sebe. V prípade potreby si ním natrieť chodidlá, členky alebo lýtka pre osvieženie a uľavu. Ocenia ho aj budúce tehotné mamičky, ktoré v treťom trimestri často postihuje problém ťažkých a unavených nôh. 

Text: mentolovalegenda.sk Foto: Mafin Laurincová

Nahoru